Historia firmy

Założenie firmy w 1994 r.

Od 1994 r. firma Micro Chip Elektronic właściciel marki Elektronic Spray z siedzibą w Katowicach jest jedną z widodących marek zajmujących się produkcją i dystrybucją środków chemicznych.

Podstawowa działalność firmy

Podstawowa działalność Micro Chip Elektronic obejmuje sprzedaż produktów chemicznych poprzez obsługę sklepów i hurtowni na terenie całego kraju.

Zgodność z naszą polityką

Zgodnie z polityką naszej firmy oraz bogatą ofertą zapewniamy kompleksowe zaopatrywanie się zarówno w środki czyszczące i konserwujące sprzęt biurowy i komputerowy, a także specjalistyczną chemię dla elektroniki.

Zaufanie naszych klientów

Zaufanie klientów budujemy w oparciu o atuty firmy, którymi z pewnością są posiadane zaplecze techniczne i magazynowe, indywidualnie przygotowywane warunki handlowe, fachowość poparta wieloletnim doświadczeniem oraz sprawna realizacja zamówień.

Bezustanny rozwój

Niezmiennie udoskonalamy oraz wprowadzamy nowe produkty wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dążymy do tego, aby nasze wieloletnie doświadczenie, elastyczne dopasowanie się do warunków rynku, gwarantowały naszym klientom stabilność i najwyższą jakość oferowanych usług.
Przejdź do oferty
Created by
Etlace Sp. z o.o.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.
Zgadzam się